Projekt Zdrowie Sanok
Umów się na wizytę

Personel

Dietetyk: mgr Karolina Ziemlańska (Wąsik)- w swoją pracę wkłada nie tylko czas, ale i serce. Ukończyła studia magisterskie na kierunku dietetyka, a w zawodzie pracuje od 2 lat. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą z pacjentami i pokazywać, że zdrowe, racjonalne odżywianie wcale nie jest trudne i pracochłonne, a proste wybory żywieniowe są kluczem sukcesu. Metamorfozy i uśmiech pacjentów są dla niej największą motywacją do pracy.
Asystentka: Monika Dawida- zawsze służy dobrą radą, uśmiechem i wsparciem. Pozytywnym nastawieniem zaraża pacjentów i dba o to, aby pojawiające się kryzysy szybko znikały.

,,Indywidualne podejście, to największy atut. Jednak chodzi głównie o to, by potrafili pomóc. I potrafią. Przyszłam do nich z wagą 85 kg. Dziś ważę 65 i jestem przeszczęśliwa. Bo wystarczył rok bym osiągnęła taki efekt.”


,,Ten punkt daje poczucie bezpieczeństwa i śmiałości w czasie odchudzania, przekonałam się o tym na własnej skórze. Warto było zdecydować się na współpracę z tym punktem.”


,,Polecam z największą przyjemnością! 🙂 Regularne wizyty w trybie cotygodniowym pomogły mi zachować zasady odchudzania i sprawiły, że naprawdę trzymałam się planu diety. Jestem wdzięczna za każde wsparcie, każdą pouczająca rozmowę. Warto było oddać się w ręce tak specjalistycznej poradni.”


,,Schudłem i choć początki bywały trudne to nie poddałem się i spełniam swoje marzenia o szczupłej sylwetce. Udało mi się. Połączenie opieki dietetyka, z suplementacją i odpowiednio ułożoną dietą sprawiło, że zacząłem stosować się do zasad i dbać o swoje zdrowie.”


Komu
pomagamy

Nasi partnerzy